Xpert Eleven
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Chicos del Inferno
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ^~Bancuri~^

In jos 
AutorMesaj
Zinedine5Zidane
Admin
Admin
Zinedine5Zidane


Numarul mesajelor : 1416
Varsta : 100
Localizare : In Romania :)
Data de inscriere : 04/09/2008

^~Bancuri~^ Empty
MesajSubiect: ^~Bancuri~^   ^~Bancuri~^ Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 10:46 pm

1.- De ce li se spune dinamovistilor spartani?
- Pentru ca au doar 300 de suporteri in tribuna... Very Happy


2.De ce nu poarta dinamovistii centura de siguranta in masina?
- Ca sa adune puncte... Laughing

3.Un dinamovist merge impreuna cu ciinele sau intr-un bar pentru a vedea un meci de campionat al favoritilor. La fiecare gol al ros-albilor, patrupedul schelalaia de mama focului, se ridica in doua labe si topaia, dadea din coada, sarea bucuros pe masa, facea tumbe.Uimit nevoie mare, barmanul ii zice stapinului: "Dom'le, incredibil ce ciine ai! N-am mai vazut asa ceva! Dar, spune-mi si mie, daca se bucura la modul asta la un meci de campionat, cum se manifesta in Liga Campionilor?". Replica omului: "Nu stiu, ca il am doar de 15 ani!" lol!


4.Un stelist da peste lampa lui Aladin. O freaca el si din ea iese un duh, gata sa-i indeplineasca o dorinta.Stelistul zice:
- Fa-l pe puradelul de fiul meu cel mai inteligent om de pe planeta. Duhul raspunde:
- Asa ceva e imposibil. Uite-te la el, e retardat mintal, jegos, plin de paduchi, nici nu stie sa scrie si sa citeasca. E prea greu. Ai vreo alta dorinta?
- Atunci fa sa castige Steaua campionatul! La care duhul se scarpina in cap si zice:
- Ia adu-l pe fiul tau sa mai ma uit o data la el. cheers

5. Ati auzit ca Posta Romana a trebuit sa-si retraga timbrele pe care tocmai le scosese?
- ?
- Erau cu jucatorii lui dinamo si oamenii nu stiau pe care parte sa scuipe. Exclamation


6.Sfaturile lui Lacatus pentru Banel Nicolita:

1) Nu te intorci in jumatatea noastra de teren decat cand e absolut necesar.
2) E obligatoriu sa te intorci in jumatatea noastra de teren, in momentul in care schimbam portile.
3) Portile se schimba intr-un meci, cel putin o data, nu te lasa pacalit!
4) Nu ai cum sa-ti dai seama care e poarta adversarului, deci trebuie sa intrebi.
5) Nu-l intreba pe Nesu ca se tine de glume.
6) Nu lovi mingea in cazul in care adversarul face pressing sau tribunele canta.
7) Alearga tot meciul si intra in teren doar cand/daca iti spun eu. Poti sa deschizi si ochii.
Cool Daca e necesar sa atingi mingea, roaga-i pe Goian si Ghionea sa faca zid.
9) Tu vei antrena portarii in sectiunea de "Atentie distributiva si capcane de joc". pirat


7.Un suporter al Stelei se duce la fan-shopul de la stadion:
- Buna ziua! As dori un tricou cu Steaua.
- Din care doriti? De jucator, de portar sau de arbitru? jocolor


>>>BANCURI SPORTIVE<<<
Sus In jos
https://cdi-league.forumgratuit.ro
Zinedine5Zidane
Admin
Admin
Zinedine5Zidane


Numarul mesajelor : 1416
Varsta : 100
Localizare : In Romania :)
Data de inscriere : 04/09/2008

^~Bancuri~^ Empty
MesajSubiect: Re: ^~Bancuri~^   ^~Bancuri~^ Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 12:05 am

^~Bancuri~^ VJK8rUnWyv
Sus In jos
https://cdi-league.forumgratuit.ro
Zinedine5Zidane
Admin
Admin
Zinedine5Zidane


Numarul mesajelor : 1416
Varsta : 100
Localizare : In Romania :)
Data de inscriere : 04/09/2008

^~Bancuri~^ Empty
MesajSubiect: Re: ^~Bancuri~^   ^~Bancuri~^ Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 11:48 pm

Intr-o sala de clasa, profesorul intreaba - Cu cine tineti? Toata lumea raspunde" - Cu Steaua, cu Steaua! Din toata clasa, un singur copil sta jos, la care profesorul il intreaba: - Tu cu cine tii? - Eu tin cu Rapid! - De ce tii cu Rapid? - Pentru ca mama e rapidista, tata e rapidist... sunt si eu rapidist. - Pai si daca tatal tau era idiot si mama ta tampita, tu ce erai? - Atunci eu eram stelist
Sus In jos
https://cdi-league.forumgratuit.ro
Zinedine5Zidane
Admin
Admin
Zinedine5Zidane


Numarul mesajelor : 1416
Varsta : 100
Localizare : In Romania :)
Data de inscriere : 04/09/2008

^~Bancuri~^ Empty
MesajSubiect: Re: ^~Bancuri~^   ^~Bancuri~^ Icon_minitimeDum Noi 30, 2008 2:11 am

În autocarul lui Dinamo, liniștea e tulburată de un telefon care sună: “Tîp, tîp, tîp…!”. În autocar, stupoare. Unul dintre șefii dinamoviști întreabă:
- Al cui e telefonul?
Nici un răspuns.
După 1 minut, se aude din nou același sunet: “Tîp, tîp, tîp…!”.
- Mă omorîți, băieți! Dacă îl prind pe cel cu telefonul, nu știu ce se întîmplă!
Jucătorii ridică mirați din umeri. Se lasă o liniște apăsătoare. După numai cîteva clipe, se aude din nou: “Tîp, tîp, tîp…!”.
Se dă ordin șoferului să oprească autocarul.
- Toată lumea jos! Telefoanele la control! Așa ceva nu se poate!
Autocarul se oprește, fotbaliștii sînt coborîți pentru percheziție. Toate aparatele sînt adunate la grămadă. Fiecare jucător este sunat. Nici un rezultat. Toate melodiile erau cu și despre Dinamo. Lumea se suie înapoi și autocarul își continuă drumul.
După cîteva minute, un alt telefon sună: “Fie vreme bună, fie vreme rea…”.
- Alo, Cristi? Torje sînt! Uite, sînt la lotul național și nu îmi găsesc telefonul! Să te uiți, te rog, un pic printre scaunele din autocar. Poate l-am scăpat pe acolo.
Sus In jos
https://cdi-league.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





^~Bancuri~^ Empty
MesajSubiect: Re: ^~Bancuri~^   ^~Bancuri~^ Icon_minitime

Sus In jos
 
^~Bancuri~^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xpert Eleven :: Rapid 1923 Bucuresti :: Bancuri cu stelisti/ dinamovisti-
Mergi direct la: