Xpert Eleven
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Chicos del Inferno
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Partea V -Povestea primului titlu!

In jos 
AutorMesaj
Zinedine5Zidane
Admin
Admin
Zinedine5Zidane


Numarul mesajelor : 1416
Varsta : 100
Localizare : In Romania :)
Data de inscriere : 04/09/2008

Partea V -Povestea primului titlu! Empty
MesajSubiect: Partea V -Povestea primului titlu!   Partea V -Povestea primului titlu! Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 4:12 pm

DUMINICA IN CARE RAPIDUL A INTRAT IN ISTORIE

"Am fost si eu la Ploiesti. Meciul puteam sa il vad la televizor, dar nu meciul ma interesa, ci galeria giulesteana. In fruntea acesteia se afla, daca nu stiati, cunoscuta cantareata Ioana Radu care, la Ploiesti a intrat in teren si l-a sarutat pe Motroc pe amandoi obrajii, ca sa stie toata lumea de partea cui canta inima ei de olteanca... Iar cand arbitrul a fluierat sfarsitul meciului, cerul s-a prabusit deasupra stadionului. Nici o forta din lume nu mai era atunci in stare sa-i opreasca pe giulesteni sa nu navaleasca pe teren. S-au dus acolo sa planga cu totii, sa planga cu Coe in brate, au smuls tricourile de pe jucatori, le-au rupt in bucati impartindu-le intre ei.
La inapoiere, pe soseaua nationala, am intalnit un tanar care ne-a facut semn sa il luam cu masina. Am oprit si l-am luat. Cand a coborat s-a scuzat ca nu are bani la el dar, ca sa ne rasplateasca totusi, a scos din portmoneu, din despartitura in care tinea fotografile si sotiei, un petec de panza visinie, l-a rupt cu dintii si ne-a dat jumatate din el. Era o bucata din tricoul lui Dumitriu II!"
Sus In jos
https://cdi-league.forumgratuit.ro
 
Partea V -Povestea primului titlu!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xpert Eleven :: Rapid 1923 Bucuresti :: Istorie Rapid-
Mergi direct la: