Xpert Eleven
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Chicos del Inferno
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 * Statusuri de suparare *

In jos 
AutorMesaj
Zinedine5Zidane
Admin
Admin
Zinedine5Zidane


Numarul mesajelor : 1416
Varsta : 100
Localizare : In Romania :)
Data de inscriere : 04/09/2008

* Statusuri de suparare * Empty
MesajSubiect: * Statusuri de suparare *   * Statusuri de suparare * Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 12:03 am

1. Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine!

2. Cand soarta imi va spune sa parasesc pamantul, cand oameni fara mila imi vor sapa mormantul, cand zile ptr mine nu vor mai exista,atunci dar nici atunci eu nu te voi uita…

3. Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spunate iubesc!”, iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o v-oi avea… Neutral

4. Nu-mi stricatzi praosta dispozitzie…

5. In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…


6. Am visat prea mult ce nu trebuia…am vrut prea mult ce nu trebuia…acum toti sunt fericiti…..iar eu plang printre zambete si rasete…

7. Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC!!!

8. Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .. dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

9. Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm…

10. Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile…
Sus In jos
https://cdi-league.forumgratuit.ro
 
* Statusuri de suparare *
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» * Statusuri DND *
» * Statusuri diverse noi *
» * Statusuri de agatat *
» * Statusuri haioase *
» * Statusuri FunnY *

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xpert Eleven :: ALTELE :: Statusuri-
Mergi direct la: